З’явився ще один кандидат на посаду голови Тячівської РДА

21 листопада в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на сайті НАЗК оприлюднено декларацію, а 22 листопада – виправлену декларацію кандидата на посаду голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Сергійовича Аверіна. 
Згідно з декларацією, зареєстроване місце проживання кандидата – м.Тячів, фактично проживає в с.Вонігово Тячівського району. Членами його сім’ї є мати та батько. Кандидат вніс у декларацію нерухомість  – житловий будинок та земельну ділянку, право власності на які належить його матері. Щодо транспортних засобів, то претендент на посаду очільника РДА є власником спеціалізованого вантажного фургону маловантажного – В OPEL VIVARO, 2014 року випуску.
За 2018 рік Тімур Аверін отримав 47850 грн. доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 184393 грн. заробітної плати, отриманої за основним місцем роботи у ТОВ «БРИТІШ ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ Україна». 
Також декларант вказав суму готівкових коштів, якими володіє, – 20 тис. USD. 
За даними ЦВК, під час першого туру виборів президента України у 2019 році Тімур Аверін, 1988 року народження, був секретарем ОВК 71-го виборчого округу (від Віталія Купрія), у другому турі – членом ОВК ТВО №72 (від Володимира Зеленського). На позачергових виборах народних депутатів, що відбулися 21 липня цього року, був секретарем ОВК ТВО №72 (від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»).