Новорічні «подарунки» українському народу: газ для населення дорожчає на 29%Цікаво, що на 11 вересня поточного року ціна природного газу на німецькому газовому хабі NCG становила 161 євро за тисячу кубометрів, а на 11 грудня 2019 го – 159 євро. Тобто в Європі природний газ не дорожчає, і тільки в Україні уряд руками «Нафтогазу» проводить таку цінову політику, яку можна охарактеризувати тільки як тарифний геноцид, спрямований проти українського народу.
При цьому Кабмін і «Нафтогаз» проявляють повну безпорадність і непрофесіоналізм у питаннях забезпечення зростання видобутку енергоносіїв в Україні, пише Zagittya.com.ua
Видобуток газу в Україні за січень – листопад 2019 року зменшився на 1,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 го – до 18,9 млрд кубометрів. У листопаді видобуток газу склав 1,7 млн кубометрів, що на 5% менше видобутку в листопаді минулого року. За листопад «Укргазвидобування» (держпідприємство – основний годувальник газу в країні) зменшило видобуток газу на 9% – до 1,194 млрд кубометрів.
З липня 2019 го «Укргазвидобування» щомісяця зменшує видобуток газу в середньому на 8%. ЗМІ повідомляють, що причиною падіння видобутку газу є в тому числі і фіктивні показники видобутку, які компанія надавала протягом 2018 го – початку 2019 року.
До цього можна додати тільки останні статистичні дані про те, що видобуток вугілля в Україні скоротився за 11 місяців на 6,8%. При цьому на підприємствах під керуванням Мінекоенерго видобуток вугілля скоротився на 11,7%.
“Як бачимо, проблема країни перш за все в дуже глибокій непрофесійність влади, в невмінні і небажанні уряду ефективно управляти стратегічними державними активами. Які воно прагне продати за копійки. Адже  задорого вже не візьмуть …”, – каже  Віктор Медведчук,Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя»