Хлопчики та дівчата Тячівщини й Рахівщини отримали подарунки до дня Святого Миколая (ФОТО)

​Вже традиційно, щороку, до дня Святого Миколая малеча Тячівщини та Рахівщини отримує подарунки. Благодійна акція проводиться щороку за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.
Цього року у межах благодійної акції, започаткованою народним депутатом,  на Тячівщині солодкі пакунки отримали 14 тисяч дітлахів, на Рахівщині -   більше 8 тисяч дітей,  вихованців дитсадків та учнів навчальних закладів

Традиційно, напередодні найулюбленішого зимового свята малечі – Дня Святого Миколая  – на Тячівщині та Рахівщині вихованці дитсадків та учні початкових класів шкіл отримують солодкі подарунки. Дехто вже тішиться солодощам з самого ранку, а частина дітлахів отримає подарунки під час святкових виступів у садочках і школах. Загалом, цьогоріч солодощі від Миколая-Чудотворця отримають біля 14 тисяч дітей Тячівщини та 8 тисяч дітей Рахівщини. А разом з ними – найкращі побажання здоров’я, радості, успіхів у навчанні та веселих свят, які, разом з подарунками до дня Чудотворця, передали малечі представники народного депутата Василя Петьовки.