Відбулися установчі збори з обрання складу молодіжної ради при Тячівській міській раді

Вчора, 26 грудня 2019 року, у залі засідань міської ради відбулися установчі збори з обрання складу молодіжної ради при Тячівській міській раді.
За результатами установчих зборів до складу молодіжної ради увійшло 33 молодих представників громади з різних галузей діяльності, серед них: учні, студенти, вчителі, спортсмени, юристи, архітектори, працівники культури та інші.

Головою молодіжної ради більшістю голосів обрано Вовчок Мирославу Петрівну - заступника директора з навчально-виховної роботи Тячівської  ДШМ.

Одноголосно обрано заступника голови молодіжної ради Чеха Миколу Васильовича - вчителя історії та фізичної культури ПНВК «Щасливе місто», секретаря – Куцин Анну Михайлівну - спеціаліста відділу містобудування та архітектури міської ради.

Члени молодіжної ради заслухали проект Положення про молодіжну раду і подали його для розгляду та затвердження  на черговій сесії депутатів Тячівської міської ради.

Міський голова привітав обраних членів молодіжної ради та побажав їм плідної праці для розвиту Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.