Усі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, підсумував результати майже місячного перебування області в «червоній» зоні.
Так, сьогодні завантаженість ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 46,1%, що на 22,5% нижче ніж до моменту дії встановлених обмежень.
За словами Ігоря Шинкарюка, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком коронавірусної інфекції протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення становить 65 осіб, а не 99 осіб як було на початку.
Позитивну тенденцію спостерігають і в лікарнях області, які приймають пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком коронавірусної інфекції. Сьогодні вони завантажені на 57%, тоді як до моменту запровадження «червоної» зони на території Закарпаття цей показник сягав 78%.
Від початку вакцинальної кампанії в області імунізовано 8544 закарпатців.
Завдяки ініціативам і програмам Президента України та Уряду лікарні регіону продовжують забезпечувати медичним обладнанням та необхідними засобами.
«Нам потрібно мобілізувати весь накопичений досвід і, дотримуючись адаптивного карантину, не допускати потенційних загроз перевантаження медичної системи. 
Одиниця виміру у всіх нас одна – врятовані людські життя. Ціннішого і важливішого у нас немає», - наголосив Ігор Шинкарюк.
Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації анонсував, що сьогодні відбудеться позачергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, на якому розглянуть питання карантинних обмежень на території області.