31 січня 2018 року: Блакитний кривавий супермісяць

Використовуйте астрологічну подію і енергію Блакитного Місяця, не пропустіть такий подарунок небес, адже такий шанс випаде нескоро!31 січня 2018 року ми станемо свідками дуже рідкісного явища — повного місяця, який співпадає з місячним затемненням, передає Ukr.Media. Майбутнє астрономічне явище отримало назву «блакитний кривавий супермісяць». Його вплив на ваш гороскоп не можна передбачити, крім як визнати, що воно буде непередбачуваним. Але інтерпретувати сенс наднового блакитного місяця для кожного знаку Зодіаку трохи легше, так як затемнення розуміються астрологами як різка зміна, призначена штовхати нас вперед, в наступний етап життя.
Можливо, скоро ви відчуєте, що втрачаєте грунт під ногами. Набуті вами знання можуть бути останнім відсутнім шматочком мозаїки. Ви можете втратити роботу, яку ви ненавидите ось вже кілька місяців. Ви можете знайти докази того, про що ви вже підозрювали. З іншого боку, ви, ймовірно, можете дещо здогадуєтеся навіть зараз, але криваве супермісяць станеться якраз в той момент, коли ви приготуєтеся прийняти рішення.
У цьому випадку супермісяць може стати каталізатором майбутніх змін, і страх, який заважав вам зробити крок, зникне.
Овен.Оскільки це затемнення вплине на вашу сферу самовираження, є шанс, що ви дізнаєтеся, що ваші справжні почуття відомі близькій вам людині. Крім того, готуйтеся до можливих новин про вагітність.
Телець.Настав час внести які-небудь зміни у ваш побут, яким ви давно незадоволені, будь то надокучливі сусіди по кімнаті або обстановка в квартирі, в якій ви живете.
Близнюки.Під загрозою опиняться особисті стосунки з друзями, родичами або сусідами, тому чекайте нових великих потрясінь.
Рак.Придивіться до тих робочих завдань, з якими ви справляєтеся не в повну силу, і приготуйтеся справити враження на оточуючих своїми талантами робити гроші.
Лев.Це затемнення виштовхне вас в центр уваги, оскільки вас чекають зміни як в особистому житті, так і в зовнішності. Дійте. Ваше справжнє «я» кличе.
Діва.З затемненням ви можете очікувати духовного пробудження й усвідомлення мети вашого життя. Ви усвідомлюєте, що заради досягнення своєї мети ви повинні від чогось відмовитися, але гра варта свічок.
Ваги.Приналежність до групи людей чи дружба з однією людиною, зокрема, більше не служить вашій вищій меті. Нарешті, ви готові рухатися далі, і ви можете бути впевнені у своєму рішенні.
Скорпіон.Якщо ви незадоволені своєю роботою, може здатися, що це затемнення надихне вас на зміни. Навіть якщо вас влаштовує поточна стабільність, прислухайтеся до свого серця. Попереду вас чекає щось краще.
Стрілець.Нова поїздка або проект, який вимагає сміливості і сил, тепер залежить від вас, не витрачайте час даремно. Покажіть світові, на що ви здатні.
Козеріг.Це затемнення зачепить ваше ставлення до фінансів, грошей і гармонії життя. У цей час можна очікувати несподіваного моменту повної ясності. Прислухайтеся до своїх інстинктів.
Водолій.Настав час співвіднести свої бажання з бажаннями оточуючих вас людей. Це затемнення або призведе до величезних змін в особистих відносинах, або поставить в них крапку.
Риби.Ваша самооцінка от-от здійметься вище хмар, хоча вам доведеться принести жертви в галузі охорони здоров'я, роботи і способу життя. Пора перестати задовольнятися малим.
??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду