Багатий тато привіз сина у село до біднякам, щоб провчити його. Проте урок винесли обидва!

Прочитайте всю історію і зрозумієте, наскільки сильно помилився батько хлопчика, коли його план не спрацював.Діти знають лише те, чого їх навчають, у них мало власного досвіду, ось і виходить, що основу для майбутнього ставлять ті хто їх виховують - батьки, передає Ukr.Media. Тому батьки повинні розширювати свій кругозір, щоб було чого вчити дітей.
Одного разу батько хотів навчити свого сина життєвим урокам. Просто він хотів показати, що вони добре живуть, і вирішив відвезти дитину на ферму.
Батько думав, що ця поїздка навчить сина цінувати те, що у них є і зробить його більш цілеспрямованим і заповзятливим в майбутньому. Хлопчик порівняв їх будинок з фермою, але прийшов до зовсім несподіваних висновків...
Його батько все життя працював, щоб заробити капітал. Чоловік почав все з нуля, але він хотів, щоб його син просто побачив це, і щоб йому самому не довелося проходити через всі тяготи. Чоловік хотів, щоб син зрозумів величезну різницю між бідними і багатими.
І ось одного разу він вирішив відвезти сина до однієї бідної сім'ї, щоб син побачив, як вони живуть. Вони провели в сім'ї бідних кілька днів і ночей.
Хлопчик працював, рано лягав і рано вставав, не користувався телефоном і комп'ютером.
Коли вони їхали назад, батько запитав сина, чи сподобалося йому все це?
«Тату, це було здорово», — відповів хлопчик.
Батько був радий такій відповіді. «Ти побачив, як живуть бідні?» — запитав батько, думаючи, що хлопчик почне розповідати про те, як добре вони живуть, на відміну від бідних.
«Ах, так!» — сказав син.
«Так що ж нового ти дізнався для себе?» — запитав батько.
Син відповів – «Я побачив, що у них 4 собаки, а в нас 1. У нас басейн довжиною 4 метри, у них безкрайній струмок. Ми встановили ліхтарі в саду, а у них в небі горять зірки. Наш двір закінчується воротами, а їхній двір не знає кінця».
«У нас є трохи землі, у них же безкраї поля, навколо нашого будинку – стіни, які захищають нас від ворогів, а у них є друзі, які тут же поспішають на допомогу»
Батько буквально онімів. Зрештою, ця поїздка виявилася корисною і для нього самого.
Потім син додав – «Ця поїздка показала мені, які ми насправді бідні».
Ви коли-небудь замислювалися над такими питаннями? Хіба щастя – це матеріальне багатство? У кожного з нас своя точка зору, не можна дорікати інших у чомусь, але, думаю, що історія цього хлопчика буде і нам відмінним уроком! Йому вдалося розгледіти все найцінніше, що є в житті.
Іноді нам всім треба стати трішки дітьми, щоб прийняти довколишній світ таким, який він є і забути про стереотипи!
??