Блакитний Місяць у березні-2018: коли можна буде спостерігати за явищем

Блакитний Місяць у березні-2018: коли можна буде спостерігати за явищем
31 березня 2018 року жителів землі очікує повний Місяць, який називається Блакитний Місяць. 

31 березня відбудеться другий повний Місяць за місяць, який має назву Блакитний Місяць. Найчастіше "Блакитним Місяцем" повний Місяць називають, якщо він є другим поспіль за один місяць. Перший повний місяць у березні відбувся 1 числа.

Повний Місяць 31 березня відбудеться о 14:35 за київським часом.

Блакитний Місяць у березні-2018: коли можна буде спостерігати за явищем

Багато людей ставляться до кожного повного Місяця з побоюванням і переживають, чи не вплине на їх здоров'я і психіку це астрономічне явище. Однак такі переживання марні. Дослідження показали, що повний Місяць не впливає на поведінку людини і стан її здоров'я.

Деякі люди вважають, що в цей період загострюються психічні розлади, але повний Місяць і супермісяць не викликає більшу кількість випадків госпіталізації в психіатричну лікарню, ніж зазвичай.

Крім того, не підтвердилися під час досліджень припущення і про те, що в період повного Місяця трапляється більше вбивств і інших злочинів, дорожньо-транспортних пригод, ніж у будь-який інший час.

Що стосується явища "супермісяць", яке відбувається в момент максимального зближення Місяця з Землею, воно буде зменшуватися в подальшому майбутньому, оскільки Місяць повільно віддаляється від орбіти Землі, рухаючись кожен рік на 3,8 сантиметра від планети.

Вчені підозрюють, що при утворенні Місяць перебував на відстані 22,530 кілометрів від планети, а зараз ця відстань становить приблизно 384 402 кілометри.

Джерело 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду