Чому чоловікам ні в якому разі не можна пити розчинну каву

Лікарі з Великобританії зробили важливу заяву про популярний напій

<p style="text-align: justify;">Пийте каву в міру. Фото: pixabay</p>
Пийте каву в міру. Фото: pixabay
Медики з Великобританії висловилися про те, що пристрасть до розчинної каві може негативно позначитися на чоловічому статевому здоров'ї.
Розчинну каву ніяк не можна назвати корисним напоєм для чоловіків, – і все через фітогормони, що містяться в ньому, здатних послаблювати потенцію.
За словами лікарів з Кембриджа, фітогормони піддають чоловічий організм дії, подібній ефекту "жіночого" гормону естрогену.
"Чоловіки, які п'ють занадто багато розчинної кави, ризикують обзавестися животом і практично жіночими грудьми, а також зіткнутися з проблемами в ерекції", – повідомили терапевти.
Примітно, що ефект від зловживання розчинною кавою на чоловіків вчені порівняли із занадто частим вживанням пива. Обидва напої, як виявилося, сприяють ожирінню чоловічої фігури за жіночим типом.

Правда, кількість кави, здатна призводити до проблем з чоловічим здоров'ям, досить велике – п'ять чашок на день. На думку фахівців, натомість краще випивати одну-дві чашки напою в день – строго меленого і заварного. В такому випадку статева функція, навпаки, може зміцнитися, вважають експерти.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду