Вознесіння 2018: якого числа, що можна і не можна робити

Свято Вознесіння, яке в 2018 році році буде 17 Травня, всі послідовники християнської віри на сороковий день відзначають після Свілого Христова Воскресіння.

Вознесіння 2018: якого числа, що можна і не можна робити

День після Світлого Хритова Воскресіння, приурочений до такої події Нового Завіту, як сходження Ісуса Христа до престолу свого Батька – Всевишнього.

Вважається, що саме в цей день Ісус потрапив в Рай, закінчивши свій земний шлях. На 40-й день після свого воскресіння він вознісся на Небо у плоті і знайшов царство небесне. В пам'ять про цю подію і про обіцянку Христа щодо свого другого пришестя, було прийнято рішення встановити свято Вознесіння Господнього.
Цікаво, що щороку це свято завжди припадає на четвер. Тут також простежується прямий зв'язок з Пасхою Христовою. Адже число 40 не ділиться на 7 без остачі, тому дата свята ніяк не може припадати на неділю або будь-який інший день, крім четверга, інформує Ukr.Media.

Що можна робити на Вознесіння?

Шанувати пам'ять предків. Молитися, славити Ісуса і його Батька (відправляти в Небеса свої благання можна не тільки в храмі, але і вдома).
Перебувати в колі своєї родини. Думати про хороше.
Допомагати всім стражденним людям (юродивим, вбогим, калікам).
Будувати оптимістичні прогнози на майбутнє.
Радувати своїх родичів подарунками.
Просити у Христа про виконання заповітних бажань через щирі молитви.Вважається, що в цей день Ісус доступний абсолютно всім людям.

Що не можна робити в день Вознесіння?

Щоб Ісус був милостивий, завжди і у всьому допомагав, оберігаючи вашу сім'ю, треба правильно провести святковий день:не лихословити;
не ігнорувати можливість зайнятися благодійністю, допомагаючи знедоленим і бідним;
не лаятися і не з'ясовувати стосунків з ким-небудь;
не виконувати певну роботу по дому. Тут мається на увазі прання та прасування білизни, підмітання і миття підлоги, збір пилу, будівництво надвірних будівель, колодязів, штопанні та шиття одягу;
не пліткувати;
не промовляти фрази «Христос Воскрес» і «Воістину Воскрес», так як в день Вознесіння Плащаницю виносять за межі храмів;
не хулити;
не допускати негативних думок і не впадати у відчай.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду