7 тривожних прогнозів Нострадамуса, які збуваються прямо зараз

​Звідки він знав?!

Більше чотирьох з половиною століть тому була опублікована легендарна книга «Пророцтва Мішеля Нострадамуса» французького лікаря, бакалавра наук і доктора наук Мішеля де Нотрдама (1503-1564), інформує Ukr.Media.
Це були його перші передбачення. Вони були написані у формі зашифрованих катренів - чотиривіршів, які групувалися в центурії (тобто століття).
Центурії - це уявна подорож у часі по країнах і континентах. В зашифрованих посланнях відчувається великоваговий стиль лікаря, який звик писати свої рецепти латинською мовою.
У листі королю Нострадамус пояснював, що туманний склад він обрав свідомо, бо пряме зображення майбутнього може справити на непідготовленого читача надмірно сильне враження.
Для розшифровки катренів необхідні спеціальні пізнання в астрології, середньовічних алегоріях та міфології.
У передбаченнях з'являються підводні човни, танки, понтонні мости, літальні апарати, схожі на літаки і ракети, а також зброя страшної руйнівної сили, що нагадує атомну, від якої людина покривається карбункулами, схожими на виразки від радіоактивного ураження...
Вічними супутниками цивілізації, як передбачив Нострадамус, стануть гинучі монархії, кровопролитні революції, нещадні війни. Нові режими будуть надягати на себе маску добра і народовладдя, але будуть ще більш жорстокі, ніж переможені...
Всього Нострадамус видав 10 центурій (942 катрена), а також публікував щорічні альманахи і ряд пророчих творів. Багато його пророцтв розшифровуються досі.
Пропонуємо вашій увазі пророцтва Нострадамуса, які збулися або збуваються у нас на очах:
Постійне переслідування Фалунь Дафа в Китаї
Це одне з найвідоміших пророцтв Нострадамуса, що вказує на наш час, і єдине, яке містить конкретну дату.
Воно говорить:
У році тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ятому і сім місяців
З неба прийде великий Король жаху,
Воскресить великого Короля Ангулемського.
До і після Марс буде щасливо царствувати.
(Центурія X, катрен 72)
20 липня 1999 року в Китаї почалося переслідування послідовників духовної практики Фалунь Дафа, також відомої під назвою Фалуньгун.
Воно було розпочато ключовими керівниками Комуністичної партії Китаю (КПК), після того як опитування показали, що в Китаї понад 100 мільйонів людей займаються Фалунь Дафа.
Ця практика включає в себе медитаційні вправи і вдосконалення душі у відповідності з принципами «Істина, Доброта, Терпіння».
Кампанія репресій, що почалася в липні 1999-го і триває досі, супроводжувалася брехливою пропагандою в ЗМІ, виставляючи Фалунь Дафа в негативному світлі, а також арештами, тортурами і вбивствами в тюрмах тисяч послідовників Фалуньгун.
Організація «Міжнародна амністія», правозахисні групи та офіційні особи по всьому світу підтвердили факт насильства проти послідовників Фалунь Дафа в Китаї.

Якщо в пророцтві мова йде саме про ці події, то останній рядок катрена («До і після Марс буде щасливо царювати») може ставитися до володарювання в Китаї комуністичних ідей, створених Карлом Марксом.
Землетруси
Землетруси Нострадамус пов'язує з Нептуном, який стрясає Землю. Він пише в одному зі своїх катренів про події, які за його пророцтв мали відбутися в 2017 році, так:
Опівнічний Нептун сховає Венеру,
Що потягне за собою страшні лиха -
За трьома морями в південній країні розверзається земля,
І буде сильне лихо.
Як видно з останніх новин, землетруси вражають всю нашу планету - особливо «південні країни». Чилі, Мексика, Японія, Індонезія і багато інших держав вже постраждали від руйнівної стихії. Що ж буде далі?..
До середини XXI століття Нострадамус пророкує страшні геологічні катаклізми. Він пророкує утворення великого озера з солоною водою на місці Африки.
Пророк пише про цей період так:
Виникнуть нові землі, море буде кипіти.
Нічого не нагадує? Так-так, тлумачі кажуть, що Нострадамус явно говорив про кліматичні зміни і прийдешнє глобальне потепління.
Повені
Французький пророк також передбачав рекордні повені, тайфуни і цунамі по всій планеті - в Китаї, Японії, Росії і навіть Австралії.
Недавні урагани вже спустошили безліч островів та прибережних міст. На жаль, є підстави побоюватися, що до кінця року відбудуться нові катаклізми.
Сонячна радіація
Згідно класичного тлумачення, Нострадамус попереджав про якісь «спалахи на Сонці», які повинні привести до страшних хвороб і смертей. Багато вважають, що провидець описував променеву хворобу, викликану радіацією.
Між тим, в останні роки на Сонце все частіше помічають викиди плазми, які впливають і на катаклізми, які трапляються на Землі.
Можна згадати, як 14 років тому вибухове виділення енергії на Сонце було в 30 разів більше діаметра планети Земля. При цьому довжина спалаху тоді досягла 350 тисяч км.
Третя світова війна і тероризм
Нострадамус говорив про Третю світову війну, в яку будуть втягнуті всі найбільші держави. Закінчитися протистояння між країнами повинне через кілька років. Під час військових дій буде застосовано нову хімічну зброю.
Радіація, природні катаклізми або застосування хімічної зброї в результаті Третьої світової війни, спровокованої східними країнами, призведуть до хвиль міграції.
В кінці другого (тобто поточного!) десятиліття XXI століття Нострадамус пророкує так звані «гарячі війни», які будуть пов'язані з глобальним потеплінням і скороченням ресурсів. Але найбільшою загрозою для всього світу як і раніше буде залишатися тероризм.
Мабуть, тут коментарі зайві. Тероризмом останні роки охоплено практично весь світ.
Виверження Везувію
На початок нашого століття пророкував Нострадамус також посилення вулканічної діяльності, одночасно попереджаючи про небезпеку, яка буде загрожувати людям в зв'язку з цими подіями. Фахівці вважають, що мова йде про кінець 2018 або початку 2019 року.
Нострадамус пише:
Прокинеться дев'ятнадцять клокочущих жерл,
Котел для яких розпалює сам Диявол.
У зв'язку з цим Нострадамус пропонує людям рятуватися втечею, залишаючи ліси і гори. А далі він пише, що море кишитиме людьми, тому як у море будуть змиті сім великих міст.
Нові хвороби
Ще недавно здавалося, що хвороб на землі стає все менше. Але спалахи Еболи, Коксакі, нетипового грипу і т. п. змушують засумніватися в таких оптимістичних прогнозах.
Нострадамус пророкував появу нових захворювань, які можуть охопити весь світ. За його словами, ліки будуть довго шукати, і мільйони життів понесе за собою страшна хвороба.
Невиліковні хвороби стануть наслідком використання бактеріологічної і хімічної зброї.
Також пророк писав про серйозний спалах вірусу, який охопить майже всю планету. Джерелом вірусу будуть країни Сходу.
Адже більшість вірусів приходить до нас саме з Азії (Китай, Гонконг, Туреччина).