На сьогоднішній день це найефективніший спосіб очистити ваше золото і срібло!

​Очистити прикраси можна навіть не звертаючись до фахівців.

Всі ми (особливо жінки) любимо вишукані ювелірні прикраси. Вони викликають особливий трепет і абсолютно неповторні почуття у кожного з нас, підкреслюють нашу індивідуальність і висловлюють стиль. Хтось віддає перевагу золотим виробам, хтось задовольняється сріблом. Іноді ми носимо наші коштовності не тільки як яскравий і привабливий штрих свого образу, але і як своєрідний амулет, абсолютно не знімаючи, інформує Ukr.Media.
Однак всі ми знаємо, що з плином часу ювелірні прикраси можуть втрачати свою первісну красу. Вони починають темніти і втрачають свій блиск.
Ми вирішили поділитися з вами нескладним рецептом, який підкаже вам, що потрібно зробити з срібними та золотими виробами, щоб вони завжди виглядали, як нові, і могли служити і радувати вас ще довгі роки.

А найголовніше, що очистити прикраси можна навіть не звертаючись до фахівців. Самостійно, в домашніх умовах!
Процедура займе у вас не більше 30-35 хвилин.
Все, що вам потрібно для чищення прикрас:
одна столова ложка солі;одна столова ложка соди;одна столова ложка засобу для миття посуду;250 мл гарячої води;лист фольги.Все, що вам потрібно зробити:
Нагрійте воду в мікрохвильовці.Візьміть невелику глибоку миску і вистеліть на денце лист алюмінієвої фольги.Вилийте туди гарячу воду, яку ви підготували.Додайте інші інгредієнти (сіль, соду, засіб для миття посуду) і перемішайте компоненти.Складіть прикраси в миску і дайте постояти 5-10 хвилин.По завершенню процедури коштовності прополощіть під теплою водою і насухо витріть рушником.Ура! Тепер ваші прикраси будуть знову захоплювати вас своїм блиском і незрівнянною красою! До того ж, вони будуть виглядати так, як ніби ви щойно придбали їх у ювелірному салоні!​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду