10 природних очищувачів повітря, які потрібні в кожній квартирі

​Покращити мікроклімат у приміщеннях можна за допомогою звичайних кімнатних рослин.

Від вихлопних газів і шкідливих викидів підприємств повітря на вулиці очищується за рахунок природних процесів, таких як вітер, дощ, сніг. У закритих приміщеннях подібних систем очищення не передбачено, тому повітря в приміщенні може бути набагато бруднішим, ніж за вікном. Крім пилу в закритому просторі концентруються різні шкідливі речовини, які виділяються меблями, будматеріалами і використовуваними засобами побутової хімії, інформує Ukr.Media.
Покращити мікроклімат в приміщеннях можна за допомогою звичайних кімнатних рослин. Певні види рослин діють як біофільтр, підвищуючи вологість повітря і зменшуючи концентрацію забруднюючих речовин. Ми знайшли 10 видів, які справляються з завданням по очищенню повітря набагато ефективніше, ніж спеціальні пристрої.
Хлорофітум
Одне із невибагливих кімнатних рослин поглинає формальдегід, азотисті сполуки та бензол. Також рослина виділяє в повітря речовини, що запобігають розвиток небезпечної мікрофлори, а, як стверджують експерти по фен-шую, воно ще й бореться з негативною енергетикою.
Англійський плющ
Грибок, солі важких металів, токсини і формальдегід - з усіма цими шкідливими домішками буде боротися англійський плющ. Він активніше за інших поглинає вуглекислий газ і виділяє кисень.

Нефролепіс
Рослина з роду папоротей родини Lomariopsisovye не тільки очищає повітря, але і зволожує його. 2-3 дорослих рослини можуть збільшити вологість в приміщенні площею не більше 20 кв. м. до 75%.
Спатіфілум
Рослина очищає повітря від багатьох шкідливих органічних сполук та знижує кількість мікроорганізмів. Спатіфілум є натуральним сорбентом бензолу, формальдегіду, трихлоретилену.
Аглаонема китайська
Рослина здатна поглинати різні токсини, у тому числі толуол і ксилол. Додатковою перевагою аглаонеми є здатність виділяти речовини, які вбивають мікроби.
Сциндапсус золотистий
Рослина в цілому покращує якість повітря в приміщенні. Особливо ефективно воно поглинає бензол, формальдегід, толуол і ксилол. Сциндапсус золотистий не дуже вимогливий до освітлення, завдяки чому його можна розміщувати навіть в таких місцях, куди потрапляє мало світла.
Бамбукова пальма
Рослина цілком може обходитися без прямого сонячного світла, і при цьому очищати повітря від шкідливих речовин, а якщо встановити її поруч з комп'ютером- вона знизить шкоду електромагнітного випромінювання.
Фікус каучуконосний
Ефективно очищає повітря від окису вуглецю, формальдегіду, трихлоретилену та інших шкідливих речовин, найбільш часто зустрічаються в закритих приміщеннях. В аюрведі це рослина використовується також для поліпшення енергетики приміщення.
Алое вера
Рослина може відфільтрувати речовини, які забруднюють повітря, включаючи формальдегід і бензол. Крім того, вона знижує вміст у повітрі найпростіших мікроорганізмів.
Філодендрон
Легко пристосовується до півтіні, а в разі посухи задовольняється запасами води, накопиченої в черешках. Філодендрони ефективні в боротьбі з формальдегідом і ксилолом, присутніми у повітрі у великих концентраціях.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду