Як кольори впливають на психіку дитини

Діти знайомляться з кольорами задовго до того, як дізнаються їхні назви. Психологи переконують, що колір одягу впливає на самооцінку, здоров’я, самопочуття дитини та його сприйняття іншими людьми.

Тому батькам необхідно ретельніше обирати одяг, іграшки, меблі, тощо.
1. Червоний колір
Він викликає надмірну активність навіть у найспокійніших дітей. Тому найкраще, щоб цей колір був у ігровій кімнаті. У гардеробі хлопчика червоний колір просто необхідний. Надмірне використання червоного кольору може сформувати у дитини характер залізної леді, де вона буде сама вирішувати, як їй вчинити.
2. Жовтий колір
Це колір гармонії. Він здатний викликати у дорослого радісні почуття. Жовтий колір здатний вплинути на концентрацію уваги. Він стимулює апетит.

3. Зелений колір
Він впливає на розвиток і зміни в характері у дітей, спонукає до навчання та пізнання світу. Зелений колір додає впевненість дитини, сміливість. Для дітей-флегматиків зелений колір не бажано використовувати, через те, що дитина може втратити активність.
4. Блакитний колір
Блакитні відтінки надають розслабляють та заспокоюють дитину. Блакитні відтінки допомагають дитині зняти напругу в кінці дня. Перенасичення блакитним спричиняє відчуття відчуження і холоду.
5. Синій колір
Цей відтінок здатний звернути або залучити дитячу увагу до чого-небудь конкретно. Емоційним хлопчикам допоможе цей колір триматися в руках. Синій колір посилить їх мужність, зніме напругу.
Але його не варто активно використовувати в одязі нетовариських дітей.
6. Помаранчевий колір
Цей відтінок допоможе дитині стати більш товариським. Обирати відтінки помаранчевого потрібно у вітальні чи кухні тобто там, де збираються люди. Так дитині буде простіше навчитися спілкуватися з іншими людьми. Цей колір впливає на збудження апетиту.
Помаранчевий колір допомагає дитині скоротити час на самоті.
7. Білий колір
Він нейтральний за своїм впливом і сприйняття. Його сила у відкритості світу, це колір щирості, чистоти і наївності. Проте його дітям необхідно у невеликих дозах.
8. Фіолетовий колір
Він викликає у дитини відчуття внутрішньої гармонії і спокою. Він також розвиває творчість та фантазію.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду