Ця група крові стійка до захворювань! Якщо ви її володар — значить, везунчик

​З однією з груп крові люди живуть набагато довше, ніж інші.

Це здається не дуже справедливим, але з наукою не посперечаєшся!, передає Ukr.Media. 
Група крові відіграє важливу роль в житті кожної людини, адже саме вона визначає, наскільки стійким ви будете до тих чи інших захворювань.
З однією з груп крові люди живуть набагато довше, ніж інші. Це здається не дуже справедливим, але з наукою не посперечаєшся!
Дослідження прийшли до висновку, що група крові навіть може впливати на стан здоров'я людини в цілому. Наприклад, люди з ІІ (А) групою менш стійкі до малярії, ніж інші. Це робить її слабшою.
Але яку групу можна назвати найкращою? Довгострокові дослідження довели, що саме I (0) група вважається найсильнішою. Її представники рідше страждають від серцево-судинних захворювань, від хвороб пам'яті і навіть від деяких видів раку шлунка та підшлункової залози!
Саме така стійкість і дозволяє людям з I групою крові жити довше. Згідно з дослідженнями, I група містить менше молекул, які викликають згортання крові. А це корисно для серця і мозку.
Серцево-судинні захворювання нерідко призводять до психічних захворювань, тому, будучи стійким до перших, ви зможете вберегти себе і від других. Якщо у вас I група крові, то ви вже справжній везунчик!

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду