Готуємо організм до свят: п’ять порад як не переїдати

Різдвяно-новорічні свята – це, як правило, справжній “марафон витривалості” для організму. Принаймні, для більшості людей 2 тижні свят – це ціла низка застіль та гостин, а значить – додаткове навантаження. Але навіть за кілька днів до Нового року можна підготуватися до цих навантажень.
Дієтологи категорично не радять голодувати, аби “звільнити місце” в шлунку. Натомість краще додати до раціону продукти, які стимулюють роботу печінки та ШКТ: квашена капуста, огірки, мочені яблука. Також не нехтуйте гарбузом, морквою, буряком, цільнозерновими кашами, які багаті на антиоксиданти, клітковину і теж допоможуть впоратись зі стресом від переїдання.
А от від деяких продуктів зараз краще відмовитись взагалі: м’ясні продукти промислової переробки, вироби із доданим цукром та жиром.
Крім того, якщо у новорічні свята ви плануєте вжити більшу кількість алкоголю, ніж звикли, то варто хоча б за кілька днів до новорічної ночі відмовитись від спиртного взагалі.
У переддень Нового року не забудьте повноцінно снідати, обідати та вечеряти, аби не переїдати вночі. Алкогольну дозу обмежте одним бокал на годину. Частування за столом “розбавте” руховою активністю, тоді свято точно вдасться – і без неприємних наслідків для організму.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду