Гунунг Паданг – вже більше ста роіків вчені не можуть з’ясувати походження найдавнішої споруди на Землі

В Індонезії на острові Ява знаходиться загадкова піраміда Гунунг-Паданг, висотою 200 метрів. Довгі роки її не вдавалося виявити через те, що піраміда була прихована під шаром землі гори Паданг. Тисячі років місцеві жителі вважали, що гора має природне походження, і старанно обробляли її схили, розбиваючи на них свої городні ділянки. 

На подив сучасних дослідників, гора виявилася порожньою, під товстим шаром землі була виявлена ​​величезна піраміда, вік якої становить не менше 15 000 років.
Вона була побудована з масивних блоків, висічених з вулканічної породи. Примітно, що на багатьох блоках присутні явні сліди штучної обробки. Як і за допомогою яких інструментів вона проводилася тисячі років тому, сучасні вчені не можуть і припустити. 
Структура піраміди теж дуже цікава, її ступінчасті частини чергуються з шістьма великими терасами.
Перші великі дослідження гори Паданг проходили близько ста років тому вченими з Голландії, саме їм і вдалося виявити «всередині» гори аномальні геологічні формування. 
Ще більший інтерес вчених викликали виявлені на стінах піраміди написи, деякі з яких так і не вдалося розшифрувати. Безперервне вивчення піраміди Гунунг-Паданг триває вже більше ста років, проте за цей час розгадати таємницю її походження так і не вдалося. Звісно є й твердження тих, хто впевнені у неземному походження піраміди. 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду