Поетесу з Тячівщини відзначили Міжнародною літературною премією (ФОТО)


Поетичний талант та літературна праця поетеси, письменниці, казкарки і драматурга Юлії Драгун з села Новоселиця Тячівського району вкотре здобули визнання у творчих колах.Рішенням журі Українського фонду культури та Української асоціації письменників соціально-художньої літератури поетесу нагородили медаллю та дипломом лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені відомого дитячого письменника, поета-пісняра Миколи Сингаївського у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» за книгу «Мереживо чудесних мрій» (м.Ужгород, «Карпати», 2017).

Нагороду поетесі вручила голова Української асоціації письменників Західного регіону, голова Львівського обласного відділення Українського фонду культури, письменниця Елла Красноступ на творчій зустрічі у Виноградівській центральній районній бібліотеці, яка відбулася під час зимових свят. 

«Твори, удостоєні цієї премії, мають відповідати високим художнім якостям та втілювати благородні гуманістичні ідеали. Цим критеріям, на думку поважного журі Українського фонду культури та Української асоціації письменників, відповідають книги закарпатської письменниці Юлії Драгун», – зауважила Елла Красноступ.

Tyachiv.com.ua