Тячівські пенсійники роз’яснювали нюанси пенсійної реформи вчителям


24 січня начальник Тячівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Сергій Данилич та заступник начальника управління Ріта Данилич зустрілися з трудовим колективом Середньоводянської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 1 Рахівського району, інформує ГУ ПФУ  у Закарпатській області.
Керівники управління розповіли присутнім працівникам школи про основні новації пенсійного законодавства та про пенсійну реформу загалом, що розпочалася в країні з жовтня 2017 року. Педагогам було цікаво почути про умови призначення пенсій та порядок обчислення страхового стажу, особливо спецстажу за вислугою років. Роз'яснено і умови добровільної участі осіб у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.
Особливу увагу акцентовано на можливості отримання з веб-порталу різнопланової інформації, зокрема особистих даних із системи персоніфікованого обліку про розмір страхового стажу, суму заробітку, з якої сплачені страхові внески тощо. Оскільки портал надає доступ до персональної інформації, Сергій Данилич пояснив, як можна зареєструватися та стати користувачем веб-порталу Пенсійного фонду України. 
Під час зустрічі присутні задали багато запитань, на які отримали вичерпні компетентні відповіді безпосередньо від керівників Тячівського об'єднаного управління Пенсійного фонду.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду