"Водна ситуація" у закарпатських Ганичах з року в рік погіршується

"Водна ситуація" у закарпатських Ганичах з року в рік погіршується
Потрібні нові берегоукріплення, фінансів на зведення яких катастрофічно не вистачає. Куди тільки місцеві мешканці не зверталися й не писали... 
Зараз вода в Тересві невелика. Та так буває не завжди. Щоразу, навіть після кількох дощових днів, ріка починає стрімко підніматися, підтоплюючи береги. Практично усі жителі вулиці Гагаріна живуть у зоні ризику. А це кілька десятків хат.Люди налякані.Наслідки,які може спричинити велика вода бачили на власні очі.
Останні кілька десятків років Закарпаття пережило не одну потужну повінь.Ситуація з кожним роком стає все більш критичною. Свою роль тут відіграв і природний фактор.Русло ріки змістилось, тож ймовірність підтоплень стала значно вищою.
Невелику ділянку берегу торік вдалось укріпити, та це ситуацію не виршіить, каже голова села. Проект з будівництва берегоукріплень подавали на розгляд у фонд регіонального розвитку. Та поки відповіді немає.
Не доводиться розраховувати і на кошти з Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса, яка не фінансується вже багато років. В селі сподіваються, що джерело фінансування для таких потрібних з робіт все ж знайдуть,допоки вода не встигла наробити біди.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду