Відбулося засідання Тячівської районної ради (ФОТО)


Сьогодні, 23 березня, відбулося перше пленарне засідання тринадцятої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови ради Івана Фабриція. У зібранні також взяв участь голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, керівники районних установ, структурних підрозділів РДА, селищні та сільські голови, представники громадськості.У залі зареєструвалися 38 депутатів. 

Найперше, оголосили хвилину мовчання за військовими, загиблими у зоні російської агресії та окупації. Затим привітали депутатів-іменинників, а ювілярам вручили почесні відзнаки: Оресту Руснаку – грамоту райради та Василю Кушілці – нагрудний знак «За заслуги перед Закарпаттям».

Упродовж засідання депутати розглянули 18 питань. Прийняли звернення до ГУНП в Закарпатській області з приводу посилення протидії нелегальній діяльності у сфері грального бізнесу на території Тячівського району, підтримали звернення колеги Володимира Куцина з проханням надати у ЗМІ роз’яснення щодо пільг на тверде паливо для пенсіонерів-учителів та медиків. Проголосували і за звернення групи депутатів до Служби автомобільних доріг України щодо встановлення «лежачих поліцейських» на автодорозі у межах с.Калини у зв’язку з підвищеною аварійністю, підтримали звернення депутата Михайла Паканича до Закарпатської облради щодо прискорення розгляду та затвердження перспективного плану створення ОТГ в області. 

Звернення депутата Івана Малька з проханням надіслати лист до Верховної Ради України щодо засудження розгону мирної акції протесту та побиття ветеранів добровольчих батальйонів ЗСУ, волонтерів, мирних громадян під будівлею Верховної Ради України 3 березня 2018 року не знайшло підтримки у більшості депутатів. 

Звернення щодо зупинення вирубки дубу звичайного на території Тячівського району було вирішено зняти з порядку денного і направити на доопрацювання. Як пояснив Іван Фабрицій, найближчим часом буде утворено робочу групу з залученням директорів держлісгоспів, громадськості, Закарпатського ОУЛМГ, профільної комісії райради, сільських голів та фахівців Карпатського біосферного заповідника, яка ґрунтовно вивчатиме це питання та спільно визначить ділянки на території району, які матимуть рекреаційне значення. Також райрада звернулася з листами до начальника Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області з проханням надати роз’яснення щодо кримінальних проваджень, порушених за фактами вирізки дуба, та до директорів лісгоспів – поінформувати про місця рубок.  

Відтак депутати взяли до відома звіти керівників управлінь і відділів РДА про виконання цільових програм за 2017 рік, а також звіт голови Тячівської РДА про виконання делегованих районною радою повноважень. Василь Дем’янчук не виголошував детального звіту, оскільки документ був розданий депутатам для ознайомлення і попередньо розглянутий на засіданнях комісій, але відповів на запитання присутніх. 

Також депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету у 2017 році. Обговорили й питання стану доріг у районі та перспективи його поліпшення у 2018 році. 

Про роботу у сфері протидії злочинності у 2017 році інформував начальник Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Майданик. Попри негативи, констатував і плюси – зменшення росту крадіжок, угонів, розкриття вчинених тяжких і особливо тяжких резонансних злочинів у районі, притягнення винних до відповідальності. Також керівник тячівської поліції відповів на запитання народних обранців.

На першому пленарному засіданні чергової сесії депутати прийняли ряд районних програм, внесли зміни й доповнення до діючих, внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, розглянули майнові питання та внесли зміни в рішення щодо утворення постійних депутатських комісій.

Крім цього, затвердили технічну документацію про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки приватному підприємству «Альтенер», селянському (фермерському) господарству «Галла», земельної ділянки в с.Калини та внесли зміни до рішення 26-ї сесії від 16.06.2015 р. «Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,3 га, що надається в оренду гр.Лукань Г.Ю. (с.Руське Поле) для ведення фермерського господарства».

Про дату і час проведення другого пленарного засідання стане відомо пізніше. 

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду