Депутати Тячівської міської ради збиралися на позачергову сесію (ФОТО)


Сьогодні, 29 березня, відбулося перше пленарне засідання 23-ї (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. У ньому взяли участь 19 депутатів, старости сіл ОТГ.Головував на засіданні секретар міськради Іван Крічфалушій, оскільки міський голова Іван Ковач перебуває у закордонному відрядженні.
На порядок денний були винесені ряд невідкладних питань. Перше – про анулювання результатів земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки у м.Тячів, пров.Незалежності, 1-8 від 16 березня 2018 року. Необхідність розгляду цього питання викликана тим, що переможці проведеного аукціону відмовились укладати договори оренди на згадані земельні ділянки: вартість оренди виявилася економічно невигідною для них. Загалом, в аукціоні взяв участь 51 учасник як із Закарпаття, так і з-поза меж області. 8 учасників-переможців, які відмовились підписувати договори оренди, не зможуть взяти участь у наступних аукціонах.

Також депутати делегували повноваження щодо організації, проведення та встановлення результатів земельних торгів у формі аукціону при продажі права власності та права оренди на земельні ділянки комунальної власності виконкому міської ради.

Наступним рішенням народні обранці встановили  розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів міськради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, в сумі 6673 грн. При цьому були враховані дані підрядних організацій ФОП Кочетов В.В., ФОП Меланчук І.М., ТОВ «КІК», ФОП Бердар Ю.Ю.

Відтак депутати затвердили ряд програм – «Програму розвитку та підтримки тваринництва на території Тячівської міської ОТГ на 2018-2020 роки», «Програму підвищення ефективності роботи казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018-2020 роки», «Програму військово-патріотичного виховання молоді Тячівської міської ОТГ на 2018-2020 роки».

Внесли зміни до бюджету Тячівської міської ради на 2018 рік, спрямувавши залишок коштів міського бюджету, що утворилися на 1 січня 2018 року.
Також депутати зменшили склад виконкому до 19 осіб у зв’язку зі смертю члена виконкому, начальника управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міськради Василя Кулі та за власним бажанням – члена виконкому, приватного підприємця Івана Меланчука.

Затвердили Перелік адміністративних послуг, що надаються у ЦНАПі Тячівської міської ради, та правила благоустрою території населених пунктів Тячівської ОТГ.

Крім того, встановили мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської ОТГ на 2018 рік. 

Депутати міськради дали згоду на організацію співпраці з містом Мурська Собота (Словенія) та затвердили проект угоди про співробітництво. Адже нещодавно у рамках форуму «Закарпаття у центрі Європи: шлях розвитку і реалізація потенціалу» міський голова Тячева Іван Ковач та мер цього міста Д-р Александр Євшек підписали лист про наміри співпраці між Тячівською ОТГ і м.Мурська Собота. 

Також затвердили містобудівну документацію та розглянули низку земельних питань. Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua