Допоможіть зібрати кошти на реабілітацію! (Документи)

На електронну адресу нашого сайту надійшло повідомлення від Дулкай Юрія 1990 року народження. Далі з його слів.
Добрий день , мені потрібна допомога у зібранні коштів на реабілітацію 
Дулкай Юрій 24.10.1990 р 

Травма сталася 07.08.2016 р. на території РФ в м. Дмитрів в результаті пірнання в мілководдя. Після пірнання появилися різкі болі в шийному відділі хребта та відсутність рухів у ногах. 09.08.16 після обстежень і поставленні точного діагнозу зробили нейрохірургічну операцію. У Дмитрівській лікарні пройшов післяопераційне обстеженні і у стані середнього ступеня важкості на ШВЛ через трахеостому був транспортований для подальшого лікування на Україну.

З 27.08.16 по 30.08.16 знаходився на стаціонарному лікуванні в ОКЦНН м.Ужгорода. Потім перевезений для подальшого лікування в Хустську районну лікарню . Після тривалого лікування в районній лікарні було рекомендовано санаторно-лікувальний центр «Модричі».

До центру потрапив з відлежинами 4 ступеню. В центрі навчили як правильно користуватися візком, зробили ряд обстежень, навчили прості речі які потрібні: перевертатися з боку на бік, проконсультували як уникати відлежини.
На даний момент знаходжуся вдома є велика надія на те, що знову зможу ходити, але немає можливості оплатити лікування власними коштами.
Буду вдячний за допомогу відкритий рахунок номер картки Ощадбанк:

4790700011132124 Дулкай Олена (мати) (при пересиланні коштів з Приват24 вводиться Dulkaj)