За фактом смертельної ДТП на Тячівщині, підозрюваному обрано запобіжний захід

foto
За фактом смертельної ДТП на Тячівщині, підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Слідчим суддею розглянуто клопотання правоохоронців щодо обрання запобіжного заходу 39–річному мешканцю Тячівщини, який підозрюється у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть особи.
В судовому засіданні, захисник підозрюваного просив суд обрати останньому запобіжний захід не пов’язаний з утриманням особи під вартою. Зазначив, що підозрюваний позитивно характеризується за місцем проживання й має на утриманні шістоьх малолітніх дітей.
Факт вчинення ДТП підозрюваний визнає й наголошує на готовності відшкодування матеріальних та моральних збитків родині померлого.
Слідчим суддею прийнято до уваги те, що особа підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, вчиненого з необережності.  Тож, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у 105 тисяч гривень. У разі сплати останньої, на час досудового розслідування, на особу покладається заборона виїзду за кордон та встановлюється обов’язок прибувати до органу досудового розслідування та суду на першу вимогу.
 
Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду