У Тячівському лісгоспі висадили 4500 саджанців

Лісовідновлювальну кампанію на Тячівщині цьогоріч буде здійснено на площі 111,3 га«#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» охопила всі райони Закарпаття. Працівники державної лісової охорони, учні шкільних лісництв та волонтери по всьому краю висаджують саджанці. Взяти участь в акції можуть усі охочі. Щоб отримати саджанці та інвентар, потрібно звернутися до місцевого лісгоспу. 
Сьогодні, 18 квітня, акція стартувала і в лісових угіддях Тячівського держлісгоспу. На акції «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» в Тарасівському лісництві і погода прекрасна. Нарешті настала справжня весна. Хороший привід відкрити сезон на природі не шашликами, а ось такою корисною справою. Висаджувати ялини, ясені, бук, клен-явір та дуб звичайний вийшли близько 40 дітей Підплешанської ЗОШ І-ІІ ступенів 8-9-х класів. Окрім малечі активними учасниками акції стали працівники державної лісової охорони, представники громадськості та влади Тячівського району. За лопати взялися цілими громадами.

Іван в екологічних акціях бере участь 2-й рік. Упевнений: посадити дерево повинен кожен житель нашого мальовничого краю.

«У слов'ян висаджування дерев - це одна з найблагородніших справ. Чоловікові потрібно посадити дерево. А лісівники прищеплюють ці традиції молодому поколінню», - поділився своїм враженнямлісничий Тарасівського лісництва Василь Магей.

За словами директора Тячівського держлісгоспу Наталії Катреняк, цьогоріч лісовідновлювальну кампанію буде здійснено на площі 111,3 га. Так, на 29,4 га лісового масиву згідно з захищеними у січні проектами лісових культур заплановано висадити новий ліс, а 81,9 га – буде залишено на природне поновлення з подальшим проведенням догляду за лісовими культурами. Загалом, буде висаджено близько 130 тисяч деревцят основних лісоутворюючих порід: ялини, дуба, ясеня та явора.
?Джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ?

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду