У школах Тячева відлунав Останній дзвоник (ФОТО, ВІДЕО)


Сьогодні, 25 травня, у школах Тячева відлунав Останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для школярів, хвилюючий і щемний для одинадцятикласників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками, та їх батьків.Урочисті лінійки у трьох школах міста розпочались традиційно о 9 ранку. На адресу випускників лунали слова від дирекції навчальних закладів, класних керівників, батьків, гостей, молодших шкільних друзів. Юнаків і дівчат вітали з початком нового етапу життя, бажали впевнено і гідно йти лише вперед, сміливо підкорювати життєві вершини, але не забувати про рідну школу, місто, друзів і вчителів.

Самі ж одинадцятикласники, не приховуючи емоцій, дякували батькам і наставникам за науку, мудрі настанови та постійну турботу. 

У кожній школі лінійки проходили за різними сценаріями, щоправда, у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім..Ш.Голлоші цьогоріч не було випускників.  Тож тут у центрі уваги були випускники початкової ланки.

У ЗОШ №1 та №2 окрасою свята став шкільний вальс. У першій школі на ліричний танок одинадцятикласники запрошували не лише однокласниць, а й батьків. А в небо злітали кольорові повітряні кульки як символ прощання з радісним дитинством. В добру путь, випускники!Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду