Депутати Тячівської міськради розподілили залишки минулорічного бюджету


На другому пленарному засіданні 23-ї (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося днями, депутати внесли зміни до бюджету міської ради на 2018 рік, спрямувавши частину залишків коштів, що утворилися на початок року.Кошти спрямували на фінансування цільових програм: Програму транскордонного співробітництва Тячівської міської ради та співпраці населених пунктів Тячівської ОТГ з містами-побратимами (партнерами) на 2018-2020 роки  – 80 тис. грн., Програму підвищення ефективності роботи казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018-2020 роки – 30 тис. грн. (для завершення локальної мережі документообігу між міськрадою і казначейством), Програму боротьби зі злочинністю та забезпечення громадського порядку на території населених пунктів Тячівської ОТГ – 250 тис. грн. (для встановлення додаткових камер відеонагляду у Тячеві, Тячівці, Руському Полі і Лазах), Програму розвитку фізичної культури і спорту та утримання і розвитку інфраструктури спортивних споруд в населених пунктах Тячівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки – 40 тис. грн., Програму підвищення боєздатності та поліпшення умов несення служби військовослужбовцями ВПС «Тячів» – 30 тис. грн., Програму розвитку пожежної охорони, забезпечення пожежної безпеки та підтримки місцевої пожежної служби на 2018-2020 роки – 30 тис. грн., Програму розвитку і підтримки тваринництва на території Тячівської міської ОТГ на 2018-2020 роки – 23 тис. грн.

2,2 млн. грн. спрямували на фінансування Програми благоустрою та озеленення у населених пунктах ОТГ. На придбання технічного та програмного забезпечення для відділу ЖКГ міськради (для роботи сервера відеонагляду) – 20 тис. грн.

Для завершення робіт з відновлення водозахисної дамби на р.Тиса біля мосту у Тячеві виділили 166 тис. грн., на капітальний ремонт пішохідної доріжки між вулицями Голлоші та Вайди – 251 тис. грн.

100 тис. грн. спрямували на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції локальних очисних споруд по вул.Борканюка (наразі проходить експертизу). 1,215 млн. грн. депутати спрямували на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика розмірами 19х32 м по вул.Армійській, 1,3 млн.грн. – на поточний ремонт доріг. Також до фінансували капітальний ремонт вул..Карпатської у с.Руське Поле – 1,21 млн. грн. На капітальний ремонт вул.Річної у Тячеві виділили 430 тис. грн., вул. Сагайдачного – 740 тис. грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальні ремонти доріг – 118 тис. грн. 

Крім цього, передали субвенцію районному бюджету на утримання закладів культури  (ДШМ та будинку культури) – 200 тис. грн., та виділили кошти на капітальні ремонти у приміщеннях медзакладів Тячівської ОТГ. Їх оновлять за кошти державного бюджету за умови 20-відсоткового співфінансування органів місцевого самоврядування.  З цією метою з місцевого бюджету виділили 530 тис. грн. – на капремонт стоматологічної поліклініки у Тячеві, 300 тис. грн. – АЗПСМ в с.Руське Поле та по 200 тис. грн. – АЗПСМ в селах Лази,  Тячівка та Округла.

Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду