Останній дзвоник у Тересвянській школі: вітання дошкільнят, відзнаки і вальс (ФОТО)


Сьогодні, 31 травня, у загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. Тячівщини відбулися урочисті лінійки, приурочені святу Останнього дзвоника.У найбільшій школі району – Тересвянській ЗОШ І-ІІІ ст., де навчаються 1200 дітей,  цьогоріч два 11-х класи – загалом, 52 випускників. Разом з класними керівниками Світланою Данилюк та Олесею Мункачій вже зовсім дорослі юнаки і дівчата були у центрі уваги на святі, адже шкільний дзвоник для них лунав востаннє у житті. Молодші друзі – десятикласники – пов’язали їм символічні стрічки випускника.

Гарним танцем свято розпочали найменші тересвянці – вихованці ДЗН «Веселка». Відтак хвилиною мовчання учні та педагоги школи вшанували героїв, загиблих у зоні російської окупації та агресії на сході України, а також пароха греко-католицької громади селища о.Василя Довганича. 

Теплими і щирими були напутні слова директора Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксани Грицик, заступника голови Тячівської районної ради Ігоря Грабаря. Зворушливо вітали учорашніх школярів дошкільнята.  

Тересвянський селищний голова Василь Олексій вручив багатьом учителям грамоти за сумлінну роботу, підготовку переможців та призерів олімпіад та конкурсів. Відзнаки були вручені і кращим учням закладу, які досягли вагомих успіхів і показали кращі результати на різноманітних олімпіадах, конкурсах та змаганнях. 

Заступник голови райради Ігор Грабарь, окрім грамот, передав директору школи сертифікат на обладнання навчального призначення для облаштування кабінетів початкових класів «Нової української школи» на суму понад мільйон гривень. 

І наостанок – традиційний прощальний вальс випускників. Відтак кожен із них востаннє відкалатав символічними дзвониками. 

«Цьогорічні випускники – дуже хороші і активні. Серед них багато переможців різних олімпіад, є одна претендентка на медаль. Попереду у випускників – ЗНО, тож  сподіваємось, що вони успішно з ним впораються, хоча це й нелегко», – тепло відгукується про вихованців директор школи Оксана Грицик.

Кожен з цих юних тересвянців обере свою стежину у житті, тож нехай їх долі складаються якнайкраще.  



























































Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду