У поліції Тячева новий очільник

Ним став Янош Дорчинець


В Тячівському відділу поліції ГУНП в Закарпатській області відбулося офіційне представлення нового очільника поліції району – Яноша Юрійовича Дорчинця

Участь у офіційному зібранні взяли: начальник ГУНП в Закарпатській області, голова Тячівської РДА, голова районної ради, міський голова Тячева, голова Тячівського районного суду, начальник Тячівського міжрайонного відділу УСБУ, керівник Тячівської місцевої прокуратури, голова Тячівської ГО «Ветерани правоохоронних органів», представники місцевих ЗМІ, колектив поліції.
Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин, новопризначений керівник тячівської поліції Янош Дорчинець  професійно виконував свої обов’язки на різних посадах  в правоохоронних органах. Він має великий досвід, знання і навички, які  стануть в нагоді і на новому місці роботи.
Також з новим  призначенням Яноша Дорчинця привітав голова районної ради Іван Фабрицій, побажав вирішення всіх проблемних питань у районі.
Під час зібрання начальник управління кадрового забезпечення В’ячеслав Галєєв зачитав наказ про присвоєння колишньому т.в.о. відділу Тячівської поліції Юрію Чепці звання підполковника, з чим його привітали присутні у залі.
Після офіційної церемонії представлення новопризначений начальник відділу Тячівської поліції Янош Дорчинець приступив до виконання своїх службових зобов’язань, в чому йому бажаємо успіхів.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду