Свято випускників відбулося у Дубовому (ФОТО)


У суботу, 23 червня, у актовому залі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося торжество випускників, яке поєднує біль розтавання з безтурботним дитинством і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім – «Випускний-2018». Проводжали шкільне юнацтво у доросле життя директор школи Йосип Гарга, класні керівники, наставники, рідні та друзі.Розпочався захід урочистим звучанням Гімну України. Ведучі запросили до слова керівника школи Йосипа Гаргу. Йосип Андрійович побажав колишнім школярам здійснення мрій, реалізації своїх амбіцій та Божої благодаті. Відмітив, що цьогоріч школу закінчило 92 випускників, серед них кращими були  – Христина Венчур, Катерина Тяско, Йосип Гарга, Олександр Руснак, Іван Магей, Іванна Данканич, Сергій Григанич, Іванна Мезей, Анастасія Костюк, Анастасія Грицан, Наталія Декет, Неоніла Декет та інші. 

Із закликом бути патріотами та не забувати рідної домівки й школи до випускників звернулися перша вчителька Оксана Айб та класний керівник ВасилинаЦіпіньо. Благословляючи у світлу путь, проводжали випускників у доросле життя їхні батьки. ОльгаВенчур, мама випускниці, від імені всіх батьків подякувала педагогам за нелегкий труд та виховання дітей і побажала успіхів юнакам та дівчатам. 

Не забули колишні школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку навчали їх, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне життя. До однолітків, батьків та педагогів звернулася випускниця Іванна Данканич. Вона подякувала за безтурботне шкільне дитинство та безцінні настанови й мудрі поради педагогам та батькам.

Віршованими рядками дякували випускники й кожному вчителю-предметнику за цікаві уроки й корисні знання.  
 Настала урочиста мить – директор школи вручив випускникам атестати про повну середню загальну освіту. Двоє випускників – Христина Венчур та Йосип Гарга за успіхи у навчанні нагороджені ще й  «золотими» медалями. Завершився захід звучанням Гімну України та спільним виконанням випускників пісні-прощання зі школою. 
Затим хлопці та дівчата попрямували до Св. Петро-Павлівського храму. Там о.Іоанпровів службу Божу та благословив молодь у доросле життя. Звідти урочистою ходою попрямували вишукані леді та галантні джентльмени до місцевого парку. 

Лише раз у рік центральна вулиця селища збирає таку кількість вродливих дівчат та хлопців, котрі немов завдяки чарам за одну ніч перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних джентльменів. Тож подивитись на прекрасних принцес та принців у центрі зібралося чимало охочих. Навіть природа тої миті скорегувала свої плани і вирішила не псувати випускникам свята –  дощ припинився, а із-за хмар визирнуло сонечко. 

Ошатні випускники, демонструючи публіці свої наряди на імпровізованій доріжці, привітно усміхалися та сміливо крокували назустріч вже дорослому життю.

Свято продовжилось у ресторані, де хлопці та дівчатка веселились цілу ніч.

Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

Зичимо щастя та міцності духу випускникам у найскладнішому іспиті – дорослому житті.
Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду