Депутати Тячівської райради від "Батьківщини" закликали чиновників не займатися самопіаром за державний кошт

Депутати фракції «Батьківщина» в Тячівській райраді надіслали звернення на ім‘я голови ради та в Міністерство освіти і науки України, в якому засуджують дії місцевих чиновників, які публічно видають за власні досягнення фінансування програм, які передбачені в Держбюджеті. 
У зверненні йдеться зокрема про те, що на святі «Останнього дзвоника» місцеві чиновники та провладні депутати вручали як подарунки школам сертифікати невідомого походження, згідно з якими навчальні заклади мають отримати фінансування за програмою «Нова українська школа». Таким чином громадяни вводяться в оману, бо державна програма, яка фінансується з Держбюджету, подається, як вагомий здобуток місцевих чиновників.
Слід зауважити, що в районному управлінні освіти вже заявили, що то була не їхня ініціатива, відтак «батьківщинівці» вимагають публічно роз‘яснити громаді, звідки йдуть гроші й не займатися дешевим піаром на школярах.
До слова, така ж ситуація склалася і з шкільними автобусами, які урочисто передавали школам місцеві чиновники.?


Коментарі

Mychaelfup
Mychaelfup від 22 серпня 2018 21:04
Люди кому интересно нашла отличный торрент плеер Kino-Torrent версия PRO Все фильмы, сериалы и мультики в одной программе - просмотр и скачивание. Бесплатно и без рекламы. Быстрый поиск по всему рунету. Обновления фильмов точно в день выхода в кинотеатрах. Сегодня добавленно: "Мег: Монстр глубины" "Днюха!" "Mamma Mia! 2" Скачать Kino-Torrent версии стандарт можно с офф сайта: KinoTorrentSetup Скачать Kino-Torrent версии PRO (Nulled) можно здесь: KinoTorrentPro
Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду