На Тячівщині хочуть побудувати туберкульозну лікарню

​Закарпатські обранці просять Кабмін передбачити 15 мільйонів у Держбюджеті для будівництва туберкульозної лікарні на Тячівщині
На Тячівщині хочуть побудувати туберкульозну лікарню
Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.
Відповідне звернення щодо співфінансування будівництва туберкульозної лікарні у с. Нижня Апша прийнято депутатським корпусом на другому пленарному засіданні 12-ї сесії Закарпатської обласної ради VІІ скликання.
У рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020" запланована реалізація великомасштабного інфраструктурного проекту "Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу". Між Міністерством розвитку та фінансів Республіки Польща, який виступає Органом управління програми, та департаментом охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації – головним бенефіціаром, 15 вересня 2018 року підписана грантова угода на реалізацію зазначеного проекту.
Реалізація проекту розпочинається із 1 січня 2019 року та розрахована на 3 роки. Загальний бюджет проекту складає 6,4 млн євро (у тому числі співфінансування 10% або 640,0 тис. євро на весь проект). Відповідно до бюджету проекту частка українських партнерів складає 5,4 млн євро, а польських – 1,0 млн. євро. Співфінансування до грантових коштів складає на три роки 15 693,4 тисяч гривень.
"Враховуючи важливість питання та з метою забезпечення виконання умов Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020" щодо співфінансування проекту просимо передбачити у Державному бюджеті України кошти у сумі 15 693,4 тис. грн, у тому числі на 2019 рік – 12 129,1 тис. гривень", - зазначено у звернені депутатів облради, адресоване Кабміну.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду