4 автомобілі, які кардинально покращать безпеку і якість життя Вільховецької громади

Протягом 2019 року для покращення життєдіяльності Вільховецької громади буде придбано 4 автомобілі:

 

 

1. Санітарний автомобіль Рено Дастер (Renault Duster), на який Вільховецька ОТГ отримала кошти  з державного бюджету за новою програмою  розвитку сільської медицини. Автомобіль забезпечить доступ сімейних лікарів до своїх пацієнтів.

 

 

 

 

 

2. Шкільний автобус для перевезення учнів та педагогічних працівників до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Автобус буде придбано: 70%  - за рахунок освітньої субвенції, та 30% - з місцевого бюджету.

 

 

3.Трактор МТЗ-82 - універсально-просапний трактор, з повним приводом і малою кабіною, для утримання доріг у належному стані. Трактор матиме ковш, снігоочищувач, щітку для прибирання та косілку. Техніка буде придбана коштом громади.

 

 

 

 

4. Пожежний автомобіль. Рада Вільховецької ОТГ ухвалила рішення щодо створення пожежної станції. Автомобіль дістанеться громаді безкоштовно, однак завданням громади буде  - облаштувати приміщення. На облаштування пожежного ДЕПО буде виділено 300 тис. грн з місцевого бюджету. Пожежний пункт буде розміщений біля котельні Вільховецької школи. Географічно пожежна станція буде розміщена так,  аби мати рівний доступ в усі точки громади.

Голова Вільховецької ОТГ Михайло Цірик розповів про європейський досвід роботи пожежної станції, який планують втілити у Вільховецькій ОТГ: “Будуть створені добровільні формування. Пожежний автомобіль стоятиме в ДЕПО. Добровільні формування нараховуватимуть від 10-до 20 пожежників, яким буде виплачуватися заробітна плата за роботу і навчання. Однак пожежники не будуть чергувати у частині. Це злагоджена робота, коли приходить виклик і у всіх працівників виклик висвітлюється  на телефоні. Хто, на той момент, знаходиться найближче до пожежної частини приходить у ДЕПО і їде на ліквідацію пожежі. Всі інші пожежники долучаються, до ліквідації лиха, в процесі”.

Власний пожежний автомобіль забезпечить швидкий приїзд на місце виникнення пожежі. І в такі моменти, коли кожна хвилина на рахунку, допоможе зберегти майно та життя наших громадян.


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду