Освітяни Тячівщини зібрались на нараду (ФОТО)

​У четвер, 07 лютого, відбулася нарада управління освіти та керівників навчальних закладів, в якій взяли участь перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, начальник управління освіти Марія Думнич.
Відтак присутні розглянути наступні питання порядку денного: 

Про стан вакцинації населення району від кору.
Про проведення у 2019 році п’ятого фестивалю-конкурсу «Воскресни писанко!».
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), проведення 1 етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти, затвердження календарного плану спортивно-масових заходів серед команд закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік, профілактику кримінальних правопорушень серед неповнолітніх, участь у відкритій управлінській студії».
Про узагальнені результати забезпечення підручниками учнів 1, 5, 10-х класів закладів загальної середньої освіти та замовлення підручників для учнів 2, 6, 11 класів.
Про затвердження порядку проведення ДПА у 2018-2019 навчальному році.
Про замовлення свідоцтв про повну загальну середню освіту та свідоцтв про базову середню освіту, проведення урочистостей до дня останнього дзвоника.
Про особливості проведення ЗНО в 2018-2019 році.
Про забезпечення матеріально-технічної бази закладів освіти району.
Різне.             
                                                                                                                                                                       
З приводу  обговорених питань надано відповідні вказівки і доручення щодо їх вирішення, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду