На Тячівщині невакцинованих дітей не прийматимуть до садочків та шкіл


Як повідомляється на сайті міста “Тячів“, питання щодо відвідування навчальних закладів було взято під особистий контроль керівництвом Тячівської міської ради та обговорено на засіданні виконкому за участю керівників закладів освіти та охорони здоров’я громади.
За результатами обговорення прийнято відповідне рішення. На виконання цього рішення працівниками медичних та освітніх закладів вивчається порядок тимчасової відмови у допуску до занять у школах та в дитсадках дітей, які не пройшли вакцинацію. Розробляється пам’ятка для батьків про порядок і необхідність проведення профілактичних щеплень. Ситуація із станом захворюваності, охопленням дітей профілактичними щепленнями буде моніторитись щомісячно.
«Наразі серед населення громади, особливо дітей, спостерігається напружена епідемічна ситуація. У зв’язку з цим гостро постало питання про профілактичні щеплення дітей дошкільного і шкільного віку», – йдеться у коментарі головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тячівської міської ради» Олени Велеган та начальника управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді і спорту Тячівської міської ради Станіслава Дерена.
«Доводимо до вашого відома, що згідно зі статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Відповідно до Календаря профілактичних щеплень в Україні, діти у віці до 6 років повинні бути щепленими проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекцій. У шестирічному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи, та паротиту.
Наголошуємо, що з 1 вересня 2019 р. прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти та до закладів дошкільної освіти без відповідних щеплень здійснюватися не буде, крім випадків, які передбачені чинним законодавством.
“Шановні батьки, здоров’я ваших дітей у ваших руках! Не будьте байдужі!» – звертаються до мешканців Тячівської ОТГ головний лікар Центру ПМСД Тячівської міської ради та начальник управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді і спорту міськради.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду