На Тячівщині підприємство безкоштовно користувалось 1488 га державних земель

На Тячівщині підприємство безкоштовно користувалось 1488 га державних земель
На Тячівщині місцеве підприємство на безоплатній основі використовує 1488 га сільськогосподарських земель вартістю 401 млн гривень.

Тячівською місцевою прокуратурою в судовому порядку скасовано державний акт на право постійного користування земельними ділянками площею 1488 га.

Так, прокуратурою встановлено, що одне з місцевих підприємств, на безоплатній основі використовує 1488 га земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності.

Згідно з висновком спеціаліста, ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить більше 401 млн грн.

Зокрема, прокуратурою в суді доведено, що вказане підприємство неодноразово відчужило власне нерухоме майно, яке розташоване на вказаних землях, що відповідно до ст. 141 Земельного кодексу України має наслідком скасування попереднього правовстановлюючого документу на ці земельні ділянки.

При цьому, виготовляти правовстановлюючі документи на дану ділянку та сплачувати за неї в передбаченому чинним земельним та податковим законодавствам кошти в місцевий бюджет підприємство відмовилось.

Відтак, рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги прокурора задоволено та повернуто в державну та комунальну власність 1488 га сільськогосподарських земель вартістю 401 млн грн.

Наразі очікується набрання рішенням законної сили, - інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду