Тячівські дошкільнята вчили правила пожежної безпекиАзам пожежної безпеки їх навчали закарпатськими рятувальниками, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.
26 лютого до малюків з дошкільного навчального закладу № 5 м. Тячів прибули поважні гості... Хто б ви думали це був? Ну звісно ж, мужні та сміливі рятувальники з місцевого пожежно-рятувального підрозділу.
Пролунав сигнал тривоги, і бійці ДСНС евакуювали з приміщення усіх дітей та вихователів. Вони пояснили малечі, що кожна хвилина в такій ситуації безцінна, тому потрібно якомога швидше залишити будівлю, адже від цього залежить їхня безпека.
Коли малюки опинились на вулиці, надзвичайники провели для малечі пожежний лікнеп, під час якого розповіли дітлахам про те, як не допустити пожежі вдома та що робити, якщо вогонь все ж охопив помешкання. Увага малечі акцентувалася на тому, що причиною пожеж іноді стають дитячі пустощі із запальничками та сірниками. Також усі дошкільнята нагадали для себе номер, за яким треба негайно дзвонити у випадку виникнення пожежі, - 101.
Дошкільнята були у захваті та уважно слухали усі настанови рятувальників щодо безпечної поведінки з вогнем.
А далі вогнеборці продемонстрували дітлахам пожежно-рятувальний автомобіль і наявне в ньому обладнання, а також захисне спорядження бійців. Однак, найбільше дітям сподобалося гасити умовну пожежу, уявляючи себе справжніми рятувальниками.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду