У Тячеві урочисто відкрили міську писанку

​16 квітня на площі Поштовій у Тячеві відбулося  свято з нагоди відкриття великодньої писанки. Організатором дійства виступила Тячівська міська рада.


Ця подія вже стала традиційною у об’єднаній громаді і проводиться незадовго до Великодня за західним обрядом. 
Цьогоріч головний символ свята Христового Воскресіння – ковану писанку зі світлодіодним підсвічуванням – встановили на традиційному місці, але надали їй нового яскравого вигляду, прикрасивши великими квітами з ізолону. Їх виготовила майстриня з Буштина Наталія Соляр. 
Освітні заклади Тячівської ОТГ представили на виставку різноманітні писанки, оформлені у різних техніках, та великодню атрибутику, а педагоги з учнями проводили майстер-класи з виготовлення великодніх яєць.
Також у цей день стартувала й районна виставка «Писанка-мальованка», де свої пасхальні обереги представили майстрині з різних населених пунктів Тячівщини.
Зі сцени з прийдешнім світлим  Великоднем вітали присутніх перший заступник Тячівського міського голови Іван Клебан та начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак. 
Відтак линули пісенні вітання у виконанні вихованців соціально-реабілітаційного (абілітаційного) центру для осіб з інвалідністю «Парасолька». Насичену концертну програму підготував колектив Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст., а завершив свято хореографічний колектив Руськополівського БК  (керівник Світлана Орос).
Відбулося нагородження переможців та призерів міського конкурсу «Воскресни, писанко!». Колективи і автори найоригінальніших робіт були відзначені дипломами та подяками Тячівської міської ради, які урочисто вручила спеціаліст управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міськради Едіта Петер.

Наталія МАДЖАРА.
Фото Ксенії Попової.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду