У Тячеві влаштували "тенісні" "Літні канікули" (ФОТО)

27-28 липня на кортах Тячівської ДЮСШ відбувся турнір Федерації тенісу України «Літні канікули».

Понад 50 учасників з Києва, Івано-Франківська, Трускавця, Боярки, Свято-Петрівського, Коломиї, Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Берегова, Виноградова, Хуста, Тячева і, навіть, зі столиці Білорусі - Мінська боролися за перемогу у вікових категоріях юнаків і дівчат до 10, до 12, та до 16 років.
Вдало виступили юні закарпатці: переможцями змагань стали тячівець Ігор Шишмарьов, Юрій Келемен з Хуста та Маслей Маріанна з Сваляви, на другій сходинці п”єдесталу розташувалися берегівчанка Ніколетт Гада та виноградівка Матільда Чедрик, бронзовими призерами турніру стали мукачівці Владислав Братюк і Герман Гала, ужгородка Олександра Гой та Валерія Дудла з Тячева.
Всі переможці і призери нагороджені кубками, медалями і дипломами. Родзинкою  нагородження стали фотографії з автографом і привітанням учасникам нашого турніру від відомої  19-річної української тенісистки, номера 30 в світовому рейтингу жінок-професіоналів  Даяни Ястремської.
Змагання відбулися за підтримки Тячівської міської об”єднаної територіальної громади та Тячівської районної ДЮСШ.