Поліцейські Дубівського відділення розповіли учням про шкоду наркотиків

22 січня в Дубівську ЗОШ І-ІІІ ст. завітали працівники Дубівського відділення поліції на зустріч з одинадцятикласниками. Інспектор з ювенальної превенції Мирослава Іванівна Фіцай провела  виховну бесіду на тему «Вплив наркотичних речовин на організм людини». У доступній і зрозумілій формі розповіла про шкідливий вплив наркотиків на організм людини, а саме опіуму, марихуани, героїну, морфію, а також алкоголю та ін. Звернула увагу на те, що наркозалежні люди можуть піти на важкі злочини, для того, щоб купити чергову дозу наркотиків. Також  поліціант  наголосила на кримінальній відповідальності за вживання і поширення наркотиків. Розповідь працівника поліції супроводжувалася  слайдами, які ілюструвалися на сучасній мультимедійній дошці. Не оминула увагою М.І.Фіцай і питання вживання тютюнових виробів в громадських місцях та відповідальність за такі дії. Було  проведено й  анкетування учнів на знання цієї проблеми. З результатами опитування поліцейські ознайомлять учнів при наступній зустрічі.
Лейтенант поліції Марія Іванівна Леспух – інспектор сектору кадрового забезпечення, розповіла  про  особливості професії поліцейського та запросила старшокласників після закінчення школи  йти до лав поліції, а також провела профорієнтаційну роботу щодо заохочення учнів вступати до вузів, де можна здобути відповідну професію.
 Учні також брали активну участь в обговоренні  питання і висловлювали свої думки. До розмови долучилися вчителі, а також заст. директора В.А Холодян та директор Й.А.Гарга.
Ксенія Цубера, педагог-організатор.


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду