У ДТП на переїзді в Тячеві, загинув Михайло Герич - батько 16 дітей з Добрянського (фото)

В жахливому ДТП, що сталося вчора у Тячеві на залізнодорожньому переїзді загинув Михайло Іванович  Герич з села Добрянського, глава багатодітної родини.  
16 дітей: 11 синів і 5 дочок народили і виростили вони разом з дружиною Юлиною Михайлівною .  
Про цю дружню сім'ю  добре знають не тільки на Тячівщині, але і в Україні, адже вона слугує прикладом міцних сімейних стосунків та доброчесним виховання дітей.
Головний і відповідальний сенс свого життя Михайло Герич вбачав у дітях.
Сини і доньки - для нього були  найбільшим й сокровенним щастям, яке  подарував їм з дружиною Всевишній, - так завжди казав він. 
Чоловік все життя трудився не покладаючи рук, і старався забезпечувати сім'ю, ставив діток на ноги, був віруючою, добросовісною та працьовитою людиною.
Довгий час працював на асенізаторній машині, на якій і потрапив у ДТП та загинув. На жаль, один з його синів у цей час перебував з ним у кабіні. Наразі він знаходиться у важкому стані в  Тячівській районній  лікарні.
Дуже шкода, що так трагічно обірвалось земне життя такої прекрасної людини.
Нехай світла пам’ять про Михайла Івановича  Герича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих,  а Бог подарує йому вічне небесне життя та спокій!
ТЯЧІВ NEWS
Фото взято з соцмереж 


Коментарі

Катерина
Катерина від 29 січня 2020 09:33
Добре б, якби ви взяли номер картки у дружини та опублікували на вашому ресурсі. Думаю, що точно є ажаючі, хто хотів би якось допомогти сім'ї в такі складні часи.
Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду