У Тячеві відбулися урочисті заходи з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (фото)

13 лютого у Тячеві відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.  
Заходи за традицією  розпочалися з урочистої ходи центром міста до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів, де відбулося покладання квітів та відслужена панахида священнослужителем за участі воїнів-афганців, представників районної та місцевої влади. 
Після чого в районному будинку культури відбулись урочисті збори: "Афганістан  то біль і смуток, чиєсь обірване життя".  
Присутніх у залі воїнів - афганців  привітали: в.о. голови  Тячівської  РДА Михайло Полажинець, в.о. голови районної ради Ігор Грабарь  та  голова спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Мотичко.
Представники  району звернулися до учасників заходу з побажаннями здоров’я та миру, відмітивши, що 31   незабутніх років віддаляє нас від того часу, коли радянські воїни покинули обпалену чужим сонцем афганську землю і повернулися до своїх матерів і сімей. Вони подякували колишнім військовослужбовцям за проявлену мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою, а також вручили грамоти. 
Піднесений настрій в урочистій залі створили виступи працівників відділу культури, аматорів сцени та афганців району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду