Більше 26 -ти тисяч мешканців Тячівщини підписалися за збереження Тячівського району

Про це 10.03.2020 р під час другого  пленарного засідання Тячівської районної ради сьомого скликання повідомив голова міжфракційної групи «Збережемо Тячівщину» Олег Палінкаш.

Збір підписів було ініційовано і проведено депутатською групою під попереднім зверненням депутатів  Тячівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо збереження Тячівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці,  яке було прийнято на першому пленарному засіданні  21 сесії VII  скликання 23.10.19 р.
Також дане звернення підтримали голови місцевих рад району в тому числі й Тячівська міська рада, депутати базового рівня тощо.    

Окрім того відбулася зустріч делегації Тячівського району з тодішнім головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком, де було запевняння в тому, що Тячівський район збережеться. 

Саме тому пропозиції від Центру політико-правових реформ про об’єднання Тячівського та Рахівського районів в одну адміністративно-територіальну одиницю з центром у Рахові викликали таку негативну реакцію.

Всі зібрані підписи мешканців за збереження Тячіського району будуть додані до прийнятого звернення депутатів та направлені у відповідні інстанції для розгляду й реагування, інформує  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації