Пам’яті шанованої Марії Іванівни Антал

3 червня 2020 року після важкої і тривалої хвороби на 82-му році життя відійшла у вічність одна з найшанованіших і найавторитетніших працівників медицини Тячівщини, фельдшер з великої літери, спеціаліст вищої категорії, ветеран праці та наставник молоді Марія Іванівна Антал.

Народилася М.І. Антал (з дому Ізай) 20.09.1938 в селі Білки Іршавського району. По закінченні в 1958 році Берегівського медучилища молодим фельдшером скерована в ФАП села Стеблівка Хустського району. З 1960 по 2020 рік безперервно і головне самовіддано працювала в Тячеві: починала фельдшером здоровпункту Тячівської меблевої фабрики, а завершувала медсестрою кабінету долікарського прийому Тячівської районної поліклініки, де допомагала координувати роботу закладу щодо ветеранів бойових дій всіх категорій. Тобто її загальний стаж на різних посадах в медицині вражає — понад 60 років! За роки праці Марія Іванівна досягла практично всіх вершин фахової майстерності, відповідно вона заслужено користувалася високим авторитетом серед колег та пацієнтів. За успіхи в роботі неодноразово та в різний спосіб відзначалася й заохочувалася керівництвом. Справу Марії Іванівни продовжують її дві дочки і дві внучки, які обрали фах медика.

Марія Іванівна була високодуховною, глибоковіруючою людиною і впродовж всього життя свідомо та послідовно сповідувала християнство в його східних традиціях. При цьому вона толерантно ставився до інших переконань, крім «войовничого атеїзму».

Родина, її затишок та добробут завжди були пріоритетом для Марії Іванівни — вона дбайлива матуся й бабуся, яка разом з коханим чоловіком виховала двох чудових дочок і максимально допомагала у вихованні внуків.

Поза професією колега цікавилася городництвом і садівництвом, також захоплювалася вона в’язанням.

Щира подяка шанованій колезі за зусилля та роки віддані медицині! Схиляємо голови в скорботі! Світла пам’ять світлій людині! Зі святими упокій її, Господи!

Щиросердні співчуття рідним і близьким спочилої.

Колектив КНП «Тячівська районна поліклініка» 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду