Відійшла у вічність легендарна лікарка з Тячівщини Ганна Юріївна Куцин-Чонка. Вічна пам'ять!

30-го липня 2020 року, на 69-му році життя раптово внаслідок підступної хвороби відійшла у вічність одна з найшанованіших і найавторитетніших працівників медицини Тячівщини, дільничний лікар, спеціаліст вищої категорії, ветеран праці та наставник молоді Ганна Юріївна Куцин-Чонка.
Про це повідомив Ярослав Одовічук у соціальній мережі Фейсбук.
фото: соцмережі
"Практично відразу по закінченні в 1974 році Одеського медінституту колега влилася в колектив Тячівської районної поліклініки, де безперервно, сумлінно і самовіддано працювала дільничним терапевтом (а з 2008 року лікарем загальної практики-сімейної медицини) до 2016 року, коли шляхом відокремлення відповідного відділення Тячівської райполіклініки (з 01.04.2016) було створено Тячівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. В останній Ганна Юріївна працювала до 2019 року. Тобто її загальний лікарський стаж на «передовій медицини» — понад 45 років (майже всі в районі)! Крім того Ганна Юріївна багато років поспіль (до 2016 року) виконувала обов’язки позаштатного районного спеціаліста з гематології, координуючи роботу медзакладів Тячівщини з цього напрямку. Тисячі наших краян завдячують колезі своїм здоров’ям і навіть життям",- написано у повідомленні.
Ганна Юріївна Куцин-Чонка безумовно легендарна людина і висококваліфікований фахівець, яка залишила по собі добру пам’ять серед жителів району та позитивні справи на своєму відтинку охорони здоров’я.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду