На Тячівщині правоохоронці склали понад 10 адмінпротоколів через порушення карантину вихідного дня

З 14 листопада в Україні почав діяти карантин вихідного дня, відповідно до якого у суботу та неділю заборонена робота розважальних закладів, речових ринків, барів та ресторанів. За дотриманням карантинних заходів суб’єктами підприємницької діяльності стежать поліцейські.

Як минули карантинні вихідні на Тячівщині та чи дотримуються мешканці району нової постанови Уряду щодо протиепідеміологічних обмежень, цікавимося у начальника Тячівського відділу поліції Василя Шимона.

Як повідомив Василь Васильович, ще до «карантину вихідного дня» на території району правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання встановлених карантинних обмежень. І варто зазначити, що більшість підприємців з розумінням поставилися до вимог та не працювали у вихідні дні. Однак деякі суб’єкти господарської діяльності все ж знехтували нормами й порушили карантин. Так, під час перевірок, у яких взяв участь увесь особовий склад відділу поліції, правоохоронці виявили 7 таких правопорушень та склали адмінпротоколи на власників кафе та ресторанів, які працювали у суботу та неділю. Такі порушення було зафіксовано у Бедевлі, Тересві та Вільхівцях.


Окрім цього, в Дубовому попри чисельні попередження поліцейських про заборону роботи речових ринків, 50 підприємців мали намір продовжити свою діяльність у вихідні дні. З підприємцями поспілкувався начальником Дубівського відділення поліції Олег Терпак, який надав вичерпні відповіді на всі запитання громадян. Відтак, порушень не було допущено. Дубівські правоохоронці здіи?снювали перевірку на всій території обслуговування. За вихідні вони склали 5 адміністративних протоколів. Всього з початку карантину складено 27 адміністративних протоколів за не дотримання карантинних вимог. Наи?більше таких порушень було зафіксовано у селі Нересниця та смт Дубове.

Такі перевірки правоохоронці проводитимуть й на наступних вихідних. Тож поліція закликає мешканців району неухильно дотримуватись карантинних обмежень.

Л.Білак для Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду