На Тячівщині встановили перевищення норм граничнодопустимих скидів стічних вод у річку Тересва

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо виконання вимог припису Дубівським виробничим управлінням житлово-комунального господарства в смт Дубове Тячівського району.
Під час планової перевірки, що відбулася у березні поточного року, державні інспектори за результатами лабораторних досліджень зафіксували скид неочищених стічних вод у річку Тересва. Суб’єкту господарювання видано припис з вимогою усунути порушення. Тоді ж за порушення вимог природоохоронного законодавства посадову особу виробничого управління притягли до адміністративної відповідальності за ст. 59 КУпАП на суму 136 грн. 
Наразі держінспектори повторно відібрали проби стічних та поверхневих вод. За результатами проведених інструментально-лабораторних досліджень встановили перевищення норм граничнодопустимих скидів стічних вод у поверхневу водойму річку Тересва. Посадову особову суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності по ст.1885 КУпАП на суму 255 грн.
Інспекцією буде проведений розрахунок розміру відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення водного об’єкту наднормативними скидами забруднюючих речовин зі зворотними водами, та буде пред’явлено претензію для добровільної сплати, повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду