Привітання спілки роботодавців та підприємців Тячівського району з нагоди 30-ої річниці Державної служби зайнятості України

Щиро вітаємо колектив Тячівського районного центру зайнятості з ювілейною датою створення Державної служби зайнятості!
Сьогодні державна служба зайнятості України займає відоме місце в реалізації політики зайнятості, вирішуючи задачі регулювання ринку праці та соціального захисту безробітних громадян. 
Тячівський районний центр зайнятості -  сучасна сервісна установа з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості. З кожним роком тут покращується якість надання послуг, здійснюється профілювання безробітних та їх соціальний супровід, оперативно подається інформацію про наявність вільних робочих місць, професійний склад претендентів на отримання роботи, велика увага приділяється розробці програм підготовки і перепідготовки громадян, професійного навчання і стажування.
Ми, приватні підприємці району, роботодавці завжди були та залишаються незмінними партнерами  центру зайнятості. Велика кількість суб’єктів господарювання Тячівщини вже оцінилипереваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами.
Щиро вітаємо усіх працівників Тячівського центру зайнятості, а також усіх, хто стояв у витоків його створення і бажаємо миру і злагоди, міцного здоров’я, успіхів, завзяття та оптимізму, щастя і любові в житті!