На Тячівщині волонтери й ветерани колядували на безпілотник для ЗСУ

Учасники бойових дій разом із волонтерами десять годин співали різдвяні колядки. Ініціаторами святково-благодійної акції стали ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери – активісти ГО «Учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» із Тячівщини. Виконували повстанську коляду «Над полями України», зичили кращої долі для України, Божого благословіння. 
Учасниця «волонтерської коляди» Оксана-Маріанна Кузьма, військовослужбовиця Збройних Сил України та волонтер, розповіла:
– Так ми молилися за мир та Боже благословення для нашої країни, за об’єднання українського народу та соборність України. 
Радісну звістку про Різдво Христове колядники донесли в трьох населених пунктах Тячівщини – Тересві, Бедевлі та Грушові.
– Співали десять годин, майже без перерви, і результат – 30100 гривень. Будемо купувати безпілотник для ЗСУ, з моделлю визначаємось, − поділився у Фейсбуку волонтер із смт Вишково Валерій Попович. – Хто хоче долучитися – номер рахунку: 4149 4390 1286 5352. При переказі коштів робіть позначку – на безпілотник.
Вл. інф.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду