Депутати Тячівської райради звернуться до керівництва «Укрпошти» щодо закриття відділень у селах

20 січня, під час засідання сесії Тячівської районної ради, депутати підтримали звернення колеги Марії Яринич від «Рідного Закарпаття» з приводу закриття відділень поштового зв’язку у селах району.
«До мене як до депутата Тячівської районної ради в останній період звертаються  жителі села Тисалово з приводу закриття поштового відділення. Це віддалений гірський населений пункт, де проживають багато людей похилого віку, пенсіонерів, інвалідів, яким листоноші на дім розносили соціальні виплати та пенсії. У поштовому відділенні люди мали можливість  сплачувати за спожиту електроенергію тощо. На даний час мешканців села обслуговує «пошта на колесах», яка приїжджає в село на годину-дві. Зараз, взимку, люди в очікуванні на вулиці мерзнуть, а це у період поширення коронавірусної інфекції неприпустимо», – зазначила Марія Михайлівна.

Депутати підтримали звернення колеги і звернуться до «Укрпошти» через закриття відділення не тільки у цьому селі, а і в інших населених пунктах Тячівщини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тячівська районна рада закликала владу знизити тарифи на електроенергію  та газ для населення.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду